Asiantuntijat

Asiantuntijat 2019-07-12T13:30:10+00:00
Linda Asikainen

MYYNTITULI OY. Myyninliekittäjä, CEO, Co-Founder

Linda Asikainen
www.myyntituli.fi, IG @myyntituli.fi
https://www.linkedin.com/in/linda-asikainen/

Johanna Säynäjäkangas, Sofia Forsberg & Mikko Koivisto

Palvelumuotoilun Bisneskirja – Johanna Säynäjäkangas, Sofia Forsberg & Mikko Koivisto

Johanna Säynäjäkangas
050 576 7474
johanna.saynajakangas@muotoilupalvelut.fi
Linkedin

Sofia Forsberg
040 704 6634
sofia.forsberg@muotoilupalvelut.fi
Linkedin

Mikko Koivisto
040 560 4828
mikko.koivisto@hellon.com
Linkedin

#synty – Tatu Laine

0400 693469
tatu.laine@kiho.fi

Facebook
LinkedIn
Instagram

Myynnin ja markkinoinnin ammattilaiset, MMA
mma.fi

020 122 4400
info@mma.fi

Facebook
Twitter
Instagram

LämpöYkkönen Oy – Matti Perkkiö
lampoykkonen.fi

020 122 4400
matti.perkkio@lampoykkonen.fi

Facebook
Twitter
Instagram
Youtube
LinkedIn

Bisnesnainen – Sanna Kinanen
www.bisnesnainen.com

sanna@bisnesnainen.com

Facebook
LinkedIn

Pipsa Consulting – Pipsa Aro
pipsa.fi

pipsa@pipsa.fi

LinkedIn
Twitter
Instagram

KTI Laskutus – Sami Saarenpää
ktilaskutus.fi

040 018 0142

sami.saarenpaa@ktipartners.fi

LinkedIn
Instagram

Vere Oy – Riikka Tanner
vere.fi

050 535 8245

riikka@vere.fi

LinkedIn
Instagram
Twitter

Sunnyone Promotion – Sanni Kaikkonen
sunnyone.fi

040 716 1441

sanni.kaikkonen@sunnyone.fi

LinkedIn
Instagram
Facebook

Samuli Salonen
samulisalonen.fi

040 843 4450

samuli@samulisalonen.fi

LinkedIn
Instagram
Twitter